Vaše ohlasy

10 Responses to Vaše ohlasy

 1. S panem Pitnerem spolupracuji druhým rokem a jsem s jeho produkty velice spokojen. Jednak po stránce kvality, čerstvosti tak po stránce veškerého servisu a osobního přínosu, který pan Pitner poskytuje. Těším se na další spolupráci Dušan Mackovič,chef restaurant Comorestaurant,Opletalova 1,Václavské náměstí

 2. Farma Malešice napsal:

  Farma Malešice napsal:
  15.10.2014 (14.06)
  Reataurace farma Malešice se hlavně vyznačuje tím, že nakupuje a vaří z výrobků českých farmářů.
  Jedním z našich dodavatelů je pan Vlastimil Pitner od, kterého odebíráme kuřata, brambory, sezonní zeleninu a ukázkové listové saláty.
  Produkty jsou vždy čerstvé a bez chemie a umělých hnojiv.Je to znát na výborném pokrmu, který připravují naši kuchaři z Farmy Malešice.

  Odpovědět

 3. Lucie H. napsal:

  Posílám velkou chválu na drůbež pana Pitnera!! Kuře chutná přesně tak, jak si pamatuji z mládí, kdy jej babička chovala na dvorku. Po létech jsme si pochutnali na kuřátku, ty z obchodů jsme nekupovali, jíst se nedají.
  Pan Pitner dělá svojí práci s láskou a poctivě a jeho kuře a ostatní drůbež bych dala s klidným svědomím i tomu nejmenšímu strávníkovi. Brambory také vynikající! Zdravé, bez antibiotik a jiných „fuj“. Zůstáváme stálými zákazníky, záleží mi totiž na zdraví rodiny.

 4. Adéla Bartáková napsal:

  Jsme jedni z řady spokojených a věrných zákazníků p. Pitnera. Moc děkujeme za dnešní dodávku a ochutnávku výborného salátu, který od této chvíle budeme objednávat také. Více takových lidí, kteří mají rádi svou práci a dělají ji takto poctivě!

 5. Iveta Gudasová napsal:

  Jsem ráda, že i moje rodina se mohla zařadit ke spokojeným zákazníkům pana Pitnera. Jeho kuřata jsou opravdovou lahůdkou a už nemám nejmenší důvod jíst rychlokuřata koupená v hypermarketu. Velice děkuji za kvalitu i za poskytnutý servis.

 6. Roman Slezák napsal:

  Nedávno jsem dostal od kamarádky kuře od pana Pitnera a musím říci, že bylo skvělé.Děkuji za včerejší dodávku a stávám se spokojeným zákazníkem.

 7. Tereza Hussarová napsal:

  Kuřata už po dlouhou dobu jinde nebereme. Pan Pitner je milý, ochotný pán. Kvalita jeho produktů je prostě bezkonkurenční. Zase se těším na další objednávku 🙂

 8. Julie Skaláková napsal:

  Včera naše rodina poprvé ochutnala kuřátka od pana Pitnera. Jsem moc ráda, že jsem farmu pana Pitnera pro naši rodinu objevila. Již nikdy více nákup masa v supermarketu. Dokud jsem neochutnala maso od pana Pitnera, nevěřila jsem, jaký může být rozdíl v kvalitě, chuti, vůni. Rozhodně jsme se stali vděčnými a spokojenými zákazníky. Těším se, až ochutnáme i domácí sezonní zeleninu.

 9. Roman Frencl šéfkuchař Kafé Savoy napsal:

  U nás v restauraci používáme veškeré sezonní suroviny od pana Pitnera, protože jsme zvykli kupovat suroviny ve vysoké kvalitě.

 10. Lenka Lánová napsal:

  Kuřátka naprosto famózní, chuť jako kdysi dávno…skvělá, bezkonkurenční kvalita.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − six =